رفتن به محتوا رفتن به پابرگ

حقوق و مزایای مستمر سال 1403 کارکنان دولت

با توجه به تصویب افزایش ضریب ریالی حقوق سال ۱۴۰۳ کارکنان و بازنشستگان دولت ، حداقل حقوق و مزایای مستمر سال ۱۴۰۳ کارکنان دولت اعلام شد.

سازمان اداری و استخدامی کشور، ۱۵ فروردین‌ماه طی بخشنامه‌ای ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۳ را برای اعمال در احکام کارگزینی کارمندان به دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ کرد.

به گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور، بر اساس بخشنامه شماره ۹۴۸ به تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، برای دومین سال متوالی افزایش حقوق کارکنان دولت از ابتدای فروردین‌ماه در احکام کارگزینی کارکنان دولت اعمال می‌شود. در حالی که پیش از دولت سیزدهم، افزایش حقوق کارکنان دولت با حداقل دو ماه تاخیر و صدور اصلاحیه احکام، اعمال می‌شد.

بنا بر این بخشنامه که به استناد جزء «۲» بند «الف» تبصره «۱۵» قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور و در اجرای تبصره «۲» ذیل بند «۵» تصویب‌نامه شماره ۳۰۳۴ت۶۲۴۶۰هـ در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ هیئت وزیران صادر و به دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ شده، ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، ۶۸ هزار و ۷۶۶ ریال و ضریب حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، ۴ هزار و ۸۲۹ ریال تعیین شده است.

خلاصه مفاد تصویب‌نامه شماره /۳۰۳۴ت۶۲۴۶۰هـ مورخ ۱۴ فروردین‌ ۱۴۰۳ هیئت وزیران به شرح جدول زیر، امروز ۱۵ فروردین‌ماه، در این بخشنامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ شد.

حقوق و مزایای مستمر سال ۱۴۰۳ کارکنان دولت
حقوق و مزایای مستمر سال ۱۴۰۳ کارکنان دولت
برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

 تمامی حقوق  این سایت به نام حساب اندیش آذرخش محفوظ است.